AP25P30Q
Extended
Manufacturer
ALLPOWER(ShenZhen Quan Li Semiconductor)
MFR.Part #
AP25P30Q
JLCPCB Part #
C5443705
Package
PDFN3.3x3.3-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 2.8nF 21.5W 25A 30V 30nC@10V 319pF PDFN3.3x3.3-8L MOSFETs ROHS