HA0630-220MTA00
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
HA0630-220MTA00
JLCPCB Part #
C5441464
Package
HA0630
Description
200mΩ 22uH 2A 3A ±20% HA0630 Power Inductors ROHS