FHD4020S-3R3MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FHD4020S-3R3MT
JLCPCB Part #
C602030
Package
SMD,4x4mm
Description
3.3uH 4A 5.9A 73mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS