FHD252010S-1R5MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FHD252010S-1R5MT
JLCPCB Part #
C602003
Package
1008
Description
1.5uH 2.3A 3A 90mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS