FHD201610S-6R8MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FHD201610S-6R8MT
JLCPCB Part #
C601999
Package
0806
Description
1.1A 500mΩ 6.8uH 820mA ±20% 0806 Power Inductors ROHS