WJ35S-B-8.25-12P-13-00A
Extended
Manufacturer
Ningbo Kangnex Elec
MFR.Part #
WJ35S-B-8.25-12P-13-00A
JLCPCB Part #
C601218
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 14~22 1x12P 2-Side 2.5 24A 250V 8.25mm Black Side Mount Straight 插件,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS