MFR01WF1872A10
MFR.Part #
MFR01WF1872A10
JLCPCB Part #
C61661
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
18.7kΩ 1W 500V Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS