MFR0W4F560JA50
MFR.Part #
MFR0W4F560JA50
JLCPCB Part #
C61651
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
250V 250mW 56Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS