FCF25JP-R250E
Extended
Manufacturer
PSA(Prosperity Dielectrics)
MFR.Part #
FCF25JP-R250E
JLCPCB Part #
C5381518
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 250mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS