A1251WR-3P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1251WR-3P
JLCPCB Part #
C5380348
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x3P 3 3.2mm 3P LCP Phosphor Bronze Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS