FEXL1513A-100M
MFR.Part #
FEXL1513A-100M
JLCPCB Part #
C5378602
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
10uH 25A 30A 7mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS