FEXL0660A-2R2M
MFR.Part #
FEXL0660A-2R2M
JLCPCB Part #
C5378542
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
14A 16.5A 2.2uH 8.1mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS