FEXL0430A-4R7M
MFR.Part #
FEXL0430A-4R7M
JLCPCB Part #
C5378486
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
4.5A 4.7uH 44.1mΩ 5.1A AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS