CFR03SJ0390AA0
MFR.Part #
CFR03SJ0390AA0
JLCPCB Part #
C61316
Description
39Ω 3W 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS