ZH101M035E110A000Z
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
ZH101M035E110A000Z
JLCPCB Part #
C5372669
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 35V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS