ST101M016E050ETCB
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
ST101M016E050ETCB
JLCPCB Part #
C5372663
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS