MURD10H60
MFR.Part #
MURD10H60
JLCPCB Part #
C5370824
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.6V@10A 100W 10A 10uA@600V 144A 24ns 600V TO-252-2L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS