FPV160808G140PKT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FPV160808G140PKT
JLCPCB Part #
C5367255
Package
0603
Description
100mJ 10V 14V 190pF@1MHz 20V 30A 35V 0603 Varistors ROHS