A2547WR-6P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2547WR-6P
JLCPCB Part #
C5362461
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 250V 3.51mm 3A 6 6P Brass Gold PBT Right Angle UL94V-0 Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS