FXL1770-470-M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FXL1770-470-M
JLCPCB Part #
C5359290
Package
SMD,17.2x17.2mm
Description
47mΩ 47uH 6A 7.5A Molded Inductor ±20% SMD,17.2x17.2mm Power Inductors ROHS