FXL1365-5R6-M
MFR.Part #
FXL1365-5R6-M
JLCPCB Part #
C5359271
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10.5mΩ 14A 22.5A 5.6uH Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS