FXL1050-470-M
MFR.Part #
FXL1050-470-M
JLCPCB Part #
C5359268
Package
SMD,11.5x10mm
Description
127mΩ 3.7A 4.5A 47uH Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS