FXL1050-220-M
MFR.Part #
FXL1050-220-M
JLCPCB Part #
C5359266
Package
SMD,11.5x10mm
Description
22uH 5.5A 50mΩ 6A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS