FXL1050-5R6-M
MFR.Part #
FXL1050-5R6-M
JLCPCB Part #
C5359262
Package
SMD,11.5x10mm
Description
14A 17mΩ 5.6uH 9.5A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS