FXL1050-4R7-M
MFR.Part #
FXL1050-4R7-M
JLCPCB Part #
C5359261
Package
SMD,11.5x10mm
Description
11A 14mΩ 15A 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS