FXL0840-8R2-M
MFR.Part #
FXL0840-8R2-M
JLCPCB Part #
C5359254
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
46mΩ 7A 8.2uH 8.7A Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS