FXL0840-4R7-M
MFR.Part #
FXL0840-4R7-M
JLCPCB Part #
C5359251
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
11.5A 26.5mΩ 4.7uH 9.5A Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS