FXL0640-4R7-M
MFR.Part #
FXL0640-4R7-M
JLCPCB Part #
C5359182
Package
SMD,7x6.6mm
Description
30mΩ 4.7uH 6.5A 9A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS