RHC-01W823JT
MFR.Part #
RHC-01W823JT
JLCPCB Part #
C5355262
Description
-55℃~+125℃ 50mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS