THE05H1004BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
THE05H1004BT
JLCPCB Part #
C5355248
Package
0805
Description
125mW 1MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS