RHC-02W1500FT
MFR.Part #
RHC-02W1500FT
JLCPCB Part #
C5355226
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS