RHC-02W5603FT
- MFR.Part #
- RHC-02W5603FT
- JLCPCB Part #
- C5355224
- Description
- -55℃~+155℃ 50V 560kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS