MUR15H60L
MFR.Part #
MUR15H60L
JLCPCB Part #
C5355160
Package
TO-220-2L
Description
-55℃~+175℃ 1.6V@15A 10uA 15A 24ns 600V TO-220-2L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS