A2547WV-6P
MFR.Part #
A2547WV-6P
JLCPCB Part #
C5354819
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 250V 3A 6 6P Brass Gold Through Hole UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS