CBH321609W221T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBH321609W221T
JLCPCB Part #
C5344557
Package
1206
Description
220Ω@100MHz 250mΩ 300mA ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS