CBH321609W260T
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- CBH321609W260T
- JLCPCB Part #
- C5344550
- Package
- 1206
- Description
- 100mΩ 1A 26Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS