CBY160808A121T
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- CBY160808A121T
- JLCPCB Part #
- C5344473
- Package
- 0603
- Description
- 120Ω@100MHz 200mA 350mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS