CMP252009UD1R0MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMP252009UD1R0MT
JLCPCB Part #
C5344261
Package
2520
Description
1.5A 120mΩ 1uH ±20% 2520 Power Inductors ROHS