PRS4018-221MT
MFR.Part #
PRS4018-221MT
JLCPCB Part #
C5344083
Package
SMD,4x4mm
Description
220uH 270mA 4Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS