PIO75-330MT
MFR.Part #
PIO75-330MT
JLCPCB Part #
C5344031
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.4A 130mΩ 33uH Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS