PIO54-560MT
- MFR.Part #
- PIO54-560MT
- JLCPCB Part #
- C5343985
- Package
- SMD,5.8x5.2mm
- Description
- 400mΩ 56uH 700mA Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS