MS127-102MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
MS127-102MT
JLCPCB Part #
C5343835
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
1.82Ω 1mH 550mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS