MS127-120MT
MFR.Part #
MS127-120MT
JLCPCB Part #
C5343825
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
12uH 24.3mΩ 4.9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS