MS125-150MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
MS125-150MT
JLCPCB Part #
C5343799
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
15uH 3.2A 3.3A 30mΩ ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS