MS124-390MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
MS124-390MT
JLCPCB Part #
C5343776
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
132mΩ 2.1A 39uH ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS