MS104R-151MT
MFR.Part #
MS104R-151MT
JLCPCB Part #
C5343761
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.15A 150uH 506mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS