MS104R-150MT
MFR.Part #
MS104R-150MT
JLCPCB Part #
C5343756
Package
SMD,10.2x10mm
Description
15uH 3.6A 68mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS