MS73-101MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
MS73-101MT
JLCPCB Part #
C5343720
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
100uH 500mA 790mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS