MS73-680MT
MFR.Part #
MS73-680MT
JLCPCB Part #
C5343718
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
520mΩ 610mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS