MS73-220MT
MFR.Part #
MS73-220MT
JLCPCB Part #
C5343713
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.07A 190mΩ 22uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS